O NAS!

w Sensual Touch


Pracują doświadczeni profesionaliści,


Najlepsi fryzjerzy, a przede wszystkim mili ludzie, którzy do klienta podchodzą z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

Cenimy sobie wiedzę połączoną z doświadczeniem, rzetelność, precyzję i skrupulatność.

Do każdego podchodzimy indywidualnie - niezależnie od wieku.


Zróbmy razem coś wielkiego!

Podobają Ci się nasze prace ? Więc na co czekasz ?

Jak pracujemy ?


W swojej pracy opieramy się na funkcjonalizmie, wygodzie, a także trwałości komponowanej przez nas fryzury. Inspirujemy się światowymi trendami mody, choć nie kierujemy się schematami i nie ograniczamy się w tym zakresie. Ważne dla nas jest również, aby praca, którą wykonamy była odtwarzalna dla Was samych w domowym obliczu. Jesteśmy gotowi, aby zawsze robić więcej i lepiej.


Koloryzacja


Chcemy razem z Twoją opinią i naszymi umiejętnościami dążyć do ideału piękna poprzez urozmaicanie

i dopracowywanie fryzury łączącej się

w spójność z Twoją urodą.


Pielęgnacja


Chcemy utrzymać wasze włosy w zdrowiu i najlepszej kondycji. Nieustannie włączamy do swojej pracy pionierskie innowacje oraz ponadczasowe produkty pielęgnacyjne. Dysponujemy komfortowo wyposażonym miejscem. Posiadamy najnowsze, nowoczesne i innowacyjne urządzenia specjalistyczne.

 


Strzyżenie


Wszelkie strzyżenia są dopasowane właśnie do Ciebie. Ponieważ każdy jest inny oferujemy zawsze naszą pomoc poprzez udzielanie wskazówek przy doborze stylizacji oraz przedstawimy metody i skuteczność aplikacji po zabiegach.